Świadczymy usługi doradcze
w obszarze finansów
Firma istnieje od 2014 r. i od tego czasu świadczy usługi doradcze w obszarze finansów (w szczególności controllingu finansowego), wyceny przedsiębiorstw i ekonomiki przedsiębiorstw.
O FIRMIE
publikacje sprawdź liczne publikacje naukowe oraz popularnonaukowe WIĘCEJ
Misja firmy
doradzamy z sukcesem
Naszym celem jest świadczenie usług doradczych na najwyższym poziomie i szerzenie idei controllingu jako podstawy nowoczesnego zarządzania.
biegły sądowy posiadamy specjalistyczną wiedzę, którą wykorzystujemy W POSTĘPOWANIACH SĄDOWYCH WIĘCEJ
referencje z naszych usług zadowolone jest szerokie grono klientów DOŁĄCZ DO NICH! SPRAWDŹ
Na organach spółek, niezależnie od sytuacji gospodarczej, ciąży wiele obowiązków.
W szczególności są to działania mające zapewnić bezpieczeństwo zarówno firmie, jej finansom, ale także pracownikom. Skuteczność tych działań zależy między innymi od efektywności procesów controllingu, prawidłowego wykorzystania analiz ekonomicznych oraz rzetelnego przygotowania projektów inwestycyjnych. Prowadzimy szeroko rozumiany konsulting w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej wyceny przedsiębiorstw oraz sporządzania biznesplanów
Doświadczenie Wójcik Doradztwo opiera się nie tylko na wiedzy zdobytej podczas pracy naukowej, ale także w trakcie wieloletniej pracy dla firm z różnych gałęzi gospodarki. Ufają nam klienci, ale także przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, dlatego oferta naszej firmy obejmuje także sporządzanie opinii biegłego sądowego z zakresu finansów, księgowości, analizy finansowej, ekonomiki przedsiębiorstw i wyceny przedsiębiorstw.
Wójcikdoradztwo

Od biznesplanu po zaawansowane analizy ekonomiczne

Polecamy swoje usługi nie tylko początkującym firmom, ale także dużym spółkom, doświadczonym przedsiębiorcom, którzy często stają przed nowymi wyzwaniami.

Dzielimy się doświadczeniem już na etapie budowania biznesplanu, jak i w trakcie prowadzenia przedsiębiorstwa. Wspomagamy w budowaniu racjonalnej polityki zarządzania finansami, co pomoże zwiększyć bezpieczeństwo prowadzonej działalności.

Doradztwo gospodarcze przynosi wartościowe odpowiedzi na pytania, jakie zmiany należy zadać, kiedy chcemy, aby firma działała bezpiecznie i efektywnie.

Doradztwo gospodarcze dla firm

Doradztwo gospodarcze to szereg usług o charakterze analityczno-finansowym.
Oferujemy sporządzanie budżetów, biznesplanów, analiz tematycznych, teaserów inwestycyjnych, a także dokumentacji cen transferowych Realizujemy też inne analizy tematyczne (z zakresu finansów), wspieramy procesy restrukturyzacji, audyty wewnętrzne.

Ponadto oferujemy wsparcie procesowe biegłego sądowego z zakresu z zakresu finansów, księgowości, analizy finansowej, ekonomiki przedsiębiorstw i wyceny przedsiębiorstw.

Stałe i doraźne usługi doradztwa gospodarczego

Oferowane przez naszą firmę usługi doradztwa gospodarczego mogą być świadczone stale, przy stawce zryczałtowanej, rozliczane stawkami godzinowymi lub na podstawie wykonanych projektów. Istnieje także możliwość udzielania wsparcia doraźnego firmom, w których niezbędne jest wprowadzenie zmian.
Wójcikdoradztwo
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.